دسته بندی ها: راهنمای ارتودنسی

16 آبان 1400 توسط hamid.kazemi 0 دیدگاه

7 علت برگشت درمان ارتودنسی | راهکارهای پیشگیری و درمان

آیا بعد از اتمام درمان ارتودنسی این احتمال وجود دارد تا دندان ها  به موقعیت قبلی خود بازگردند؟ آیا این درمان دائمی است؟ په دلایلی ممکن است تا موجب بازگشت این درمان شوند؟ بعد از رو به رو شدن با این عارضه چه روش هایی برای رفع آن وجود دارد؟ آیا می توان از بروز آن ها جلوگیری کرد؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره به دست آورید.

(بیشتر…)

31 مرداد 1400 توسط hamid.kazemi 0 دیدگاه

عفونت دندان حین ارتودنسی | دلایل ایجاد عفونت + 3 راهکار درمان

آیا دندانتان در حین ارتودنسی دچار عفونت شده است؟ علائم آن چیست؟ چه دلایلی برای بروز این عارضه وجود دارند؟ روش های درمانی دندان عفونی شده  کدام اند؟ آیا می توان از عفونت دندان در ارتودنسی جلوگیری کرد؟ در این مقاله قصد داریم تا اطلاعات بیشتری در رابطه با عفونت دندان حین ارتودنسی در اختیار شما قرار دهیم.

(بیشتر…)

17 مرداد 1400 توسط hamid.kazemi 0 دیدگاه

علل ناهنجاری های فک+ روش های درمان آن ها

ناهنجاری فک چیست؟ دلایل ابتلا به این مشکلات چیست؟ آیا این عارضه ها علائمی دارند؟ روش های درمانی آن کدام اند؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در این باره به دست بیاورید.

(بیشتر…)

17 خرداد 1400 توسط hamid.kazemi 0 دیدگاه

لیگاتور ارتودنسی چیست؟

لیگاتور ارتودنسی چیست؟ این ابزار در چه مواردی مورد استفاده قرار می گیرد؟ کارایی آن چیست؟

(بیشتر…)

تغییر فرم لب بعد از ارتودنسی | آیا ارتودنسی فرم لب را تغییر میدهد؟

آیا ارتودنسی بر روی چهره فرد تاثیر می گذارد؟ ارتودنسی تا چه حد می تواند موجب تغییر فرم لب ها شود؟ آیا تغییر فرم لب ها بعد از ارتودنسی موجب نارضایتی بیمار خواهد شد؟ چگونه می توان از تغییر فرم لب بعد از ارتودنسی جلوگیری کرد؟ دلایل تغییر فرم لب بعد از ارتودنسی چیست؟ اگر شما هم برای انجام ارتودنسی نگران زیبایی چهره و لب های خود هستید، برای رفع نگرانی خود و اطلاع بیش تر از اثرات ارتودنسی بر روی فرم لب و چهره این مقاله را مطالعه کنید.

(بیشتر…)

8 مشکل بعد از ارتودنسی دندان | 7 علت ایجاد مشکلات پس از ارتودنسی

آیا ممکن است تا بعد از اتمام درمان ارتودنسی مشکلاتی ایجاد شود؟ چه عللی سبب بروز مشکلات بعد از ارتودنسی خواهند شد؟ آیا می توان از آن جلوگیری کرد؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعاتی کافی در این زمینه به دست آورید.

(بیشتر…)

12 مشکل رایج حین ارتودنسی | علل ایجاد مشکلات + 10 روش پیشگیری

آیا اطلاعی از مشکلات حین درمان ارتودنسی دارید؟ آیا علل بروز آن ها را می دانید؟ راهکار هایی برای جلوگیری از بروز مشکلات حین درمان ارتودنسی وجود دارد که در این مقاله مطرح شده اند که می توانید با مطالعه این مقاله به بررسی آن ها بپردازید.

(بیشتر…)

جدا کننده ارتودنسی (سپراتور)| مزایا، کاربرد و انواع سپراتور ارتودنسی

آیا با ابزارهای ارتودنسی و کاربردهای آن ها آشنایی دارید؟ جدا کننده ارتودنسی چیست و در چه مواقعی مورد استفاده قرار می گیرد؟ آیا ارتودنتیست در طول درمان ارتودنسی برای همه بیماران، از جدا کننده ارتودنسی استفاده می کند؟ جدا کننده ارتودنسی به شکل هایی مورد استفاده قرار می گیرد؟ آیا استفاده از جدا کننده ارتودنسی با درد همراه است؟ جهت آشنایی بیشتر با جدا کننده های ارتودنسی می توانید به مطالعه این مقاله بپردازید.

(بیشتر…)

پلاک ارتودنسی متحرک | انواع پلاک متحرک ارتودنسی + کاربردها و مزایا

آیا با ابزار و تجهیزات ارتودنسی آشنایی دارید؟ پلاک ارتودنسی چیست و چگونه به بهبود وضعیت دندان های بیمار کمک می کند؟ آیا پلاک ارتودنسی برای همه افرادی که ارتودنسی کرده اند،مورد استفاده قرار می گیرد؟ عدم استفاده از پلاک ارتودنسی موجب ایجاد چه عوارضی در دندان و دهان می شود؟ چناچه می خواهید با این ابزار مهم و کاربردی آشنا شوید، این مقاله را مطالعه کنید.

(بیشتر…)

تنگی فک بالا چیست؟ | علائم و عوارض | درمان تنگی فک بالا با ارتودنسی

آیا در رابطه با ناهنجاری تنگی فک بالا شنیده اید؟ این عارضه چیست و به دلایلی ایجاد می شود؟ آیا علائمی همراه با بروز ناهنجاری تنگی فک بالا وجود دارد؟ برای درمان این نوع ناهنجاری چه روش های درمانی وجود دارد؟ اگر برای درمان تنگی فک بالا اقدامی صورت نگیرد، چه عوارضی به همراه خود خواهد داشت؟ در این مقاله همراه پازل کلینیک باشید تا پاسخ این سوالات را به دست آورید.

(بیشتر…)