کلینیک ارتودنسی پازل

دکتر احمدرضا حسینی، متخصص ارتودنسی

از دانشگاه UCL لندن انگلستان

بورد تخصصی ارتودنسی از دانشگاه رویال انگلستان

مقالات ارتودنسی

آیا شما و یا فرزندتان دچار دندان های کج هستید؟ آیا به دنبال دانستن علل این عارضه می باشید؟ در صورتی که دارای چنین دندان هایی باشید، باید برای رفع و درمان آن ها چه اقدامی انجام دهید؟ در این مقاله با پازل کلینیک همراه باشید تا اطلاعات لازم در این باره را به دست آورید.
آپنه خواب چیست؟ این بیماری چه علائم و نشانه هایی به همراه دارد؟ چه عوارضی به دنبال این بیماری وجود خواهد داشت؟ انواع آن کدام اند؟ آیا ارتودنسی می تواند نقشی در درمان آن داشته باشد؟ دیگر روش های درمان آن کدام اند؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا انواع آپنه خواب، علائم، عوارض، روش های درمان و دیگر نکات مهم درباره آن را مطالعه نمایید.
آیا می توانیم در حین درمان ارتودنسی آدامس بجویم؟ آیا در ارتودنسی آدامس خاصی وجود دارد؟ آدامس چه معایبی در حین درمان خواهد داشت؟ در این مقاله با پازل کلینیک همراه باشید تا مطالعه کنید، آدامس در ارتودنسی مفید است و یا مضر.
باندینگ ارتودنسی چیست؟ انواع آن کدام اند؟باندینگ طی چه مراحلی انجام شده و مدت زمان لازم برای آن چقدر است؟ در این مقاله مختصر و مفید با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی از آن به دست آورید.
به نظر شما چه دندان هایی نیاز به درمان ارتودنسی دارند؟ چگونه می توانید متوجه شوید تا این درمان برای شما مناسب است؟ اختلالات قابل درمان با این روش کدام اند؟ درمان ارتودنسی چه فوایدی دارد؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات را به دست آورید.
براکت های ارتودنسی چگونه از روی دندان ها برداشته می شوند؟ نحوه انجام این کار به چه صورت پیش می رود؟ آیا می توان دستگاه ارتودنسی را در منطل باز کرد؟ این کار چه خطراتی در پی دارد؟ در این مقاله شما را به طور کامل با نحوه برداشتن براکت ها و دستگاه ارتودنسی از روی دندان آشنا می کنیم.
آیا تا به حال در رابطه با ارتودنسی سریع شنیده اید؟ آیا امکان دارد تا با کمک برخی از روش های ارتودنسی این درمان در مدت زمان کوتاه تری انجام شود؟ هزینه آن چه تغییری می کند؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بسیار مفیدی درباره ارتودنسی سریع به دست آورید.
یکی از ابزار های کمک کننده در ارتودنسی دندان، مینی اسکرو است که می تواند کاربرد های بسیاری داشته باشد؟ آیا در ارتباط با آن اطلاعاتی دارید؟ آیا استفاده از مینی اسکرو در این درمان برای شما مناسب است؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات موثری در این باره به دست آورید.
در دوران بزرگسالی برای درمان ناهنجاری های دهان و دندان تنها باید از جراحی کمک گرفت؟ آیا روش دیگری می تواند مورد استفاده قرار بگیرد؟ در رابطه با ارتودنسی کامفولاژ شنیده اید؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا شناختی در این باره پیدا کنید و با این اصطلاح ارتودنسی آشنا شوید.
دلیل نیاز به ریتینر چیست؟ چگونه باید از ریتینر ارتودنسی خود مراقبت کنید؟ چه راهکار هایی را برای تمیز کردن ریتینر ثابت و متحرک می شناسید؟ نباید های تمیز کردن ریتینر متحرک کدام اند؟ والدین و همچنین متخصص ارتودنسی یچه نقشی بر تمیز نمودن نگهدارنده ارتودنسی دارند؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم در این باره را به دست آورید.
آیا شما هم در حین درمان ارتودنسی خود دچار بوی بد دهان شده اید؟ چه عللی سبب بروز این مشکل می شوند؟ آیا راهکار های جلوگیری از آن را می دانید؟ برای دریافت پاسخ این سوالات در این مقاله با ما همراه باشید.
آیا می خواهید تا در حین روند درمان ارتودنسی خود اقدامی برای سفید کردن دندان های خود انجام دهید؟ چه روش هایی برای اینکار وجود دارد؟ آیا می دانید که چگونه می توانید سفیدی دندان های خود را در ارتودنسی حفظ کنید؟ آیا ممکن است تا از بلیچینگ در حین این درمان استفاده نمود؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات را به دست آورید.
آیا می خواهید تا دندان های خود را کامپوزیت کنید؟ مزایا و معایب آن را می شناسید؟ مراحل آن به چه صورت پیش می رود؟ آیا با درد همراه است؟ چقدر ماندگاری دارد؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در رابطه با کامپوزیت دندان به دست آورید.
آیا شما هم با زرد شدن دندان ها در حین درمان ارتودنسی رو به رو شده اید؟ به نظر شما این عارضه به چه دلیلی برای شما رخ داده است؟ چه روش های درمانی برای آن وجود دارد؟ افرادی که می خواهند از زرد شدن دندان های خود جلوگیری کنند، چه راهکار هایی را باید انجام دهند؟ پاسخ این سوالات در این مقاله مطرح شده است.
آیا اطلاعاتی درباره علم دندانپزشکی دارید؟ شاخه های آن کدام اند؟ دراین مقاله قصد داریم تا شما را به طور مختصر و مفید با این رشته خوب آشنا کنیم.
آیا تمایل دارید تا اطلاعاتی درباره تاریخچه ارتودنسی دندان داشته باشید؟ پس در این مقاله با ماه همراه باشید.
دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی چیست و چه خدماتی را ارائه می دهد؟
ارتودنسی دیجیتال چیست؟ آیا در رابطه با آن چیزی شنیده اید؟ این روش چه مزیت هایی دارد و چگونه انجام می گیرد؟
آیا با روش زیبایی و ترمیمی لمینت دندان آشنایی دارید؟ مزیت ها و معایب این روش چیست؟ لمینت چگونه روی دندان ها قرار می گیرد؟ آیا آسیبی به دندان ها وارد می کند؟ ارتودنسی بهتر است یا لمینت؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل تری درباره این روش به دست آورید.
متخصص ارتودنسی کودکان چه تفاوتی با دندانپزشک متخصص اطفال دارد؟ وظایف این دو برای سلامت دهان و دندان کودکان چیست؟ در این مقاله با ما همراه باشید.
صفحه1 از4