کلینیک ارتودنسی پازل

دکتر احمدرضا حسینی، متخصص ارتودنسی

از دانشگاه UCL لندن انگلستان

بورد تخصصی ارتودنسی از دانشگاه رویال انگلستان

مقالات ارتودنسی

آیا ارتودنسی متحرک برای بزرگسالان مناسب است؟ مزایای استفاده از این درمان برای بزرگسالان کدام‌اند؟ مدت زمان درمان با این روش چقدر طول می‌کشد؟ هزینه انجام آن چقدر است؟ در این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم را در این باره به دست آورید.
آیا انواع مال اکلوژن ها و ناهنجاری های دندانی را می شناسید؟ بهترین گزینه های درمانی برای این مشکلات کدام اند؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره به دست آورید.
رادیوگرافی در ارتودنسی چه اهمیتی دارد؟ چه مواردی را می تواند بیان کند؟ انواع رادیوگرافی برای این درمان کدام اند؟ در این مقاله با پازل کلینیک همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره به دست آورید.
چگونه می توانید حرفه ارتودنسی خود را رشد دهید؟ در این مقاله با دکتر احمدرضا حسینی متخصص ارتودنسی در تهران همراه باشید تا با 7 نکته مهم در این زمینه آشنا شوید.
در این مطلب جذاب با پازل کلینیک همراه باشید تا دلایلی که سبب نیاز به عضویت در انجمن ارتودنسی AOS میشود را مطالعه نمایید.
با استفاده از آخرین فناوری نرم افزار ارتباطی، ارتباط خود را با بیمارانتان بهبود بخشید. پس در این مطلب با پازل کلینیک همراه باشید.
آیا داشتن بریس ارتودنسی ترسناک است؟ چه راهکارهایی برای کاهش ترس از درمان ارتودنسی وجود دارند؟ در این مطلب با پازل کلینیک همراه باشید تا در رابطه با کاهش نگرانی های ناشی از این درمان اطلاعاتی را به دست آورید.
محققان مواد چسبنده‌ای را برای جلوگیری از ایجاد لکه ناشی از براکت روی دندان‌ها تولید کرده‌اند. در این مطلب کوتاه با پازل کلینیک همراه باشید تا این خبر را مطالعه نمایید.
اورژانس ارتودنسی چیست و در چه زمان هایی باید به طور فوری به کلینیک ارتودنسی مراجعه کرد؟ اگر با برخی از موارد رایج در حین درمان روبرو شدم، چه اقدامی انجام دهم؟ در این مقاله با پازل کلینیک همراه باشید تا به طور مفید و موثر با وقت اورژانس ارتودنسی آشنا شوید.
حساسیت دندان چیست و چرا ایجاد می شود؟ آیا حتما باید درمان شود؟ روش های درمان آن کدام اند؟ در این مقاله با پازل کلینیک همراه باشید تا با حساسیت دندانی و علل و روش های درمان آن شوید و همچنین نکاتی را برای پیشگیری از بروز آن مطالعه کنید.
عدم قرینگی فک پایین به چه دلایلی ایجاد می شود؟ این عارضه چه مشکلاتی به همراه دارد؟ چه زمانی بهترین موقع برای درمان آن است؟ روش های درمان آن کدام می باشند؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم را در این باره بدست آورید.
آیا داروها در روند درمان ارتودنسی نقش دارند؟ تاثیر ایبوپروفن، استامینوفن، داروهای قلبی، بیس فسفونات ها و ... در ارتودنسی چه می باشند؟ متخصص ارتودنسی در این زمینه چه کمکی به بیمار می کند؟ آیا باید مصرف داروهای خود را قطع کنید؟ در این مطلب با پازل کلینیک همراه باشید تا پاسخ این سوالات را مطالعه کنید.
دندان نهفته چیست؟ دندان نهفته چگونه ایجاد می شود و روش های درمان آن کدام اند؟ در این مقاله با پازل کلینیک همراه باشید تا اطلاعات لازم را در خصوص دندان نهفته به دست آورید.
فشار خون در ارتودنسی چه تاثیری خواهد گذاشت؟ آیا ممکن است تا فشار خون بالا مانع از انجام درمان ارتودنسی گردد؟ راهکارهای کنترل فشار خون در ارتودنسی چه مواردی می باشند؟ آیا ارتودنسی به نوبه خود می تواند افزایش فشار خون را به دنبال داشته باشد؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات را مطالعه نمایید.
تاثیرات تیروئید در درمان ارتودنسی چیست؟ اختلالات این غده چه عوارضی را می توانند به همراه داشته باشند؟ تیروئیددر ارتودنسی چگونه کنترل می شود؟ آیا بیماران ارتودنسی با وجود اختلالات تیروئیدی باید مراقبت ها و نکات خاصی را رعایت کنند؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در این باره به دست آورید.
دندان اضافی به چه دلایلی ایجاد می شود؟ این عارضه با کمک چه روش های درمانی بهبود می یابد؟ نقش ارتودنسی در درمان آن چیست؟ در این مقاله با پازل کلینیک همراه باشید تا عوارض داشتن دندان اضافه و روش های درمان آن را بشناسید.
آیا تا به حال افرادی را دیده اید که دچار انحراف فک هستند؟ این عارضه به چه دلایلی ایجاد شده و چه روش های درمانی برای آن وجود دارد؟ ارتودنسی چه کمکی به درمان این عارضه می کند؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات موثری در خصوص این عارضه و روش های درمان به دست آورید.
سندرم کروزون چیست و به چه دلیل این عارضه ایجاد می شود؟ آیا بیماران مبتلا به این سندرم می توانند تحت درمان ارتودنسی قرار بگیرند؟ ارتودنسی با استفاده از چه روش هایی می تواند به این بیماران کمک کند؟ آیا این افراد حتما نیاز به درمان ارتودنسی خواهند داشت؟ در این مقاله با پازل کلینیک همراه باشید تا اطلاعات بسیار مفیدی در این باره به دست آورید.
آیا بیماری سندرم داون را می شناسید؟ بیماران سندرم داون چه بیماری های دهان و دندانی دارند؟ چگونه می توان به رفع مشکلات دهان و دندان آن ها کمک کرد؟ آیا ارتودنسی این بیماران ممکن است؟ در این مقاله با پازل کلینیک همراه باشید تا اطلاعات موثری در این باره به دست آورید.
غیبت دندانی چیست و به چه دلایلی رخ می دهد؟ آیا تنها کودکان دچار این عارضه می باشند؟ روش های درمان این عارضه چیست؟ آیا می توان مانع از بروز آن شد؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در رابطه با غیبت دندانی به دست آورید.
صفحه1 از5