کلینیک ارتودنسی پازل

دکتر احمدرضا حسینی، متخصص ارتودنسی

از دانشگاه UCL لندن انگلستان

بورد تخصصی ارتودنسی از دانشگاه رویال انگلستان

مقالات ارتودنسی

آیا شما هم در حین درمان ارتودنسی خود دچار بوی بد دهان شده اید؟ چه عللی سبب بروز این مشکل می شوند؟ آیا راهکار های جلوگیری از آن را می دانید؟ برای دریافت پاسخ این سوالات در این مقاله با ما همراه باشید.
آیا می خواهید تا در حین روند درمان ارتودنسی خود اقدامی برای سفید کردن دندان های خود انجام دهید؟ چه روش هایی برای اینکار وجود دارد؟ آیا می دانید که چگونه می توانید سفیدی دندان های خود را در ارتودنسی حفظ کنید؟ آیا ممکن است تا از بلیچینگ در حین این درمان استفاده نمود؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات را به دست آورید.
آیا می خواهید تا دندان های خود را کامپوزیت کنید؟ مزایا و معایب آن را می شناسید؟ مراحل آن به چه صورت پیش می رود؟ آیا با درد همراه است؟ چقدر ماندگاری دارد؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در رابطه با کامپوزیت دندان به دست آورید.
آیا شما هم با زرد شدن دندان ها در حین درمان ارتودنسی رو به رو شده اید؟ به نظر شما این عارضه به چه دلیلی برای شما رخ داده است؟ چه روش های درمانی برای آن وجود دارد؟ افرادی که می خواهند از زرد شدن دندان های خود جلوگیری کنند، چه راهکار هایی را باید انجام دهند؟ پاسخ این سوالات در این مقاله مطرح شده است.
آیا اطلاعاتی درباره علم دندانپزشکی دارید؟ شاخه های آن کدام اند؟ دراین مقاله قصد داریم تا شما را به طور مختصر و مفید با این رشته خوب آشنا کنیم.
آیا تمایل دارید تا اطلاعاتی درباره تاریخچه ارتودنسی دندان داشته باشید؟ پس در این مقاله با ماه همراه باشید.
دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی چیست و چه خدماتی را ارائه می دهد؟
ارتودنسی دیجیتال چیست؟ آیا در رابطه با آن چیزی شنیده اید؟ این روش چه مزیت هایی دارد و چگونه انجام می گیرد؟
آیا با روش زیبایی و ترمیمی لمینت دندان آشنایی دارید؟ مزیت ها و معایب این روش چیست؟ لمینت چگونه روی دندان ها قرار می گیرد؟ آیا آسیبی به دندان ها وارد می کند؟ ارتودنسی بهتر است یا لمینت؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل تری درباره این روش به دست آورید.
متخصص ارتودنسی کودکان چه تفاوتی با دندانپزشک متخصص اطفال دارد؟ وظایف این دو برای سلامت دهان و دندان کودکان چیست؟ در این مقاله با ما همراه باشید.
آیا دندان های شما نیز در حین ارتودنسی دچار پوسیدگی شده اند؟ آیا نگران پوسیده شدن دندان های خود در حین ارتودنسی می باشید؟ چه راهکار هایی برای جلوگیری از این اتفاق وجود دارد؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا پاسخ تمامی این سوالات را به دست آورید.
آیا شما هم با توجه به نوع ورزش خود نگران درمان ارتودنسی هستید؟ یا به خاطر فعالیت مورد علاقه خود، درمان خود را به تعویق می اندازید؟ چه ورزش هایی در این روش درمانی غیر مجاز هستند؟ آیا به هیچ عنوان نباید در حین ارتودنسی آن ها را انجام داد؟ چه راهکاری برای این کار وجود دارد؟ در این مقاله به پاسخ این سوالات می پردازیم.
ایمپلنت دندان چیست و چه افرادی به آن نیاز دارند؟ مزیت ها و معایب این روش درمانی را می شناسید؟ به نظر شمال ماندگاری و دوام آن چقدر است؟ آیا درد زیادی به همراه دارد؟ مراحل درمانی آن چقدر طول می شکند؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات مختصر و مفیدی در رابطه با ایمپلنت دندان به دست آورید.
ارتوسرجری چیست؟ آیا شما هم به این درمان نیاز دارید؟ چه علائمی برای نیاز شما به ارتوسرجری وجود دارد؟ مراحل آن کدام اند؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر با این عمل آشنا شوید.
ارتودنسی اولویت دارد یا ایمپلنت دندان؟ آیا ممکن است تا این دو روش درمانی با یکدیگر و به طور همزمان انجام شوند؟ در چه مواردی این اتفاق می افتد؟ در این مقاله پاسخ این سوالات را شرح می دهیم.
استفاده از ریتینر ارتودنسی به چه دلایلی اهمیت دارد؟ عدم استفاده از آن چه مشکلاتی را به همراه خواهد داشت؟ در این مقاله کوتاه به پاسخ این سوال می پردازیم.
آیا با روش های نوین و جدید ارتودنسی دندان آشنایی دارید؟ در این مقاله مدت زمان کوتاهی با ما همراه باشید تا این روش ها را بشناسید.
شاید برای شما هم سوال باشد که آیا دندان های لمینت شده را می توان ارتودنسی کرد و یا خیر؟ این مقاله برای پاسخ این سوال مطالب مختصر و مفیدی را شرح داده است.
اگر شما هم بعد از کامپوزیت کردن دندان های خود متوجه نیاز به درمان ارتودنسی شده اید و یا اگر قصد دارید تا در ابتدا کامپوزیت و سپس ارتودنسی را انجام دهید، در این مقاله با ما همراه باشید.
اگر ارتودنسی در زمان مناسب و درست خود انجام نشود، با چه پیامد هایی رو به رو خواهید شد؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا پاسخ این سوال را به دست آورید.
صفحه1 از3